Network sistemlerinin en önemli elemanı olan yapısal kablolama, karşılaşılan problemlerde büyük rol oynamaktadır. Network sistemlerinin kablolama alt yapısı, geçici olarak değil uzun süreli kullanıma uygun tasarlanmalıdır.

Network System Bilişim Teknolojilerinin genç, dinamik ve uzman kadrosu, doğru tasarım, kaliteli işçilik ve profesyonel uygulamaları ile yıllarca sorunsuz kullanılabilecek kablolama sistemleri ve  teknolojik genişlemelere uygun altyapı çözümleri sunmaktadır.

Fiber Kablolama

Etrafında bir kaç kat koruyucu madde bulunan, ışık iletimini gerçekleştiren cam liflerden meydana gelen bu kablo, uzun mesafelerde büyük miktarda veri taşıyabilir. Bilgi taşıma kapasitesi yüksek olan bu kablolama, veri ve ses iletiminde idealdir.

UTP Kablolama

Günümüzde en yaygın kullanılan veri kablolama türüdür. Içerisinde dört adet bükümlü tel olan bu kabloyu, Cat-6 ve Cat-7 standartlarında sizlere sunuyoruz.

 
Kabin Düzenleme

Kabinlerdeki data ve enerji hatları kurulumunda gerekli bağlantı standartlarıyla sağlam ve güvenli sistemler kuruyoruz.

 
Sistem Odası Kurulumu

Ağ donanımlarınızın verimli ve güvenlikli bir şekilde çalışması için, bu donanımların yangına dayanıklı - sıvı sızdırmaz duvarlarla çevrili olması, alarm ve bunlar gibi pek çok önlemi sizin için biz alıyoruz.